Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Нд: 9:00–18:00

0
Мій кошик

Електричні машинки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Якісні сигарети за лічені хвилини

Тютюнова продукція дорожчає інтенсивно з низки причин. Навіть бюджетні сигарети стали для деяких категорій людей, що палять, розкішшю. Саме тому багато хто вважає за краще виготовляти їх вдома – з метою економії бюджету без відмови від улюбленого ритуалу. У даному контексті велику популярність набула машинка-автомат для набивання цигарок. Про її переваги ви дізнаєтесь далі.

Загальна інформація

Машинки для сигарет можуть мати різні конфігурації. Наприклад, є найпростіші версії для самокрутки. На таких моделях скручування сигарети здійснюється за допомогою двох валиків, між якими міститься папір.

Найбільш просунутими є механічні машини, що передбачають використання гільзи. У їх конструкції є місткості, що завантажуються сировиною. З них тютюн акуратно надходить у заздалегідь заготовлені гільзи, закріплені на спеціальному наконечнику.

Водночас ручне виготовлення цигарок має недолік, який для певної категорії курців може здатися істотним. Він полягає у досить низькій продуктивності. Якщо ви курите мало, ручні машинки для набивання цигарок — відмінне рішення.

При інтенсивному споживанні тютюну механічне виробництво може бути занадто затягнутим. У цьому випадку електрична машинка для набивання цигарок допоможе прискорити процес. Завдяки їй ви отримаєте кількість тютюнових виробів, еквівалентну пачці, всього за кілька хвилин.

Як працює електрична машинка для набивання гільз

Хороше обладнання – запорука якості будь-якої продукції. Електромашинка для набивання гільз допоможе вам не тільки заощаджувати на покупці тютюнових виробів, а й привнести додаткову родзинку до свого іміджу. Наприклад, можна помістити сигарети у вишуканий портсигар. По-друге, пригощаючи друзів, що палять цигарками домашнього виробництва, ви значно підвищите інтерес до своєї персони в хорошому сенсі цього слова.

Опишемо переваги автоматичних машинок для цигарок:

  1. Високі темпи виробництва.
  2. Якість продукції. Цигарки виходять рівномірно набитими, без порожнеч, які часто псують відчуття куріння.
  3. Компактність. Пристрій не займає багато місця, що саме собою практично.
  4. Економність. Під час автоматичного набивання гільз виключається ризик розриву цигаркового паперу та втрати тютюну.

У таких машинах є опція регулювання щільності. Рівень набивання можна регулювати в залежності від власних уподобань. Дуже важливою характеристикою автоматичного верстата є простота використання. Достатньо заповнити тютюном контейнер, вставити гільзу на кінчик, що виступає, і натиснути кнопку, яка запускає систему.

Всі процеси виготовлення сигарети (від набивання до надання виробу потрібних параметрів) виконає девайс. Не потрібно навіть здійснювати зайвих рухів, які передбачають механічні машинки для цигарок. Вам залишиться лише вставляти нові гільзи в міру потреби. Також зазначимо, що експлуатується електромашина для набивання сигарет від мережі 220 В. Деякі моделі мають функції захисту від перегріву, що однозначно подовжує їх експлуатаційний період.

Особливості вибору електромашинки для набивання гільз

Важливо! Для девайса важлива продуктивність. У цьому контексті слід зазначити, що є електричні машинки, розраховані на набивання як однієї, так і двох гільз одночасно. Вибирайте залежно від потреби. Ще одним параметром є матеріал виготовлення. Це може бути метал чи міцний пластик.

Перед покупкою машинки для набивання необхідно вивчити її технічні характеристики. Важливо, щоб вони відповідали нарізці тютюну, а також діаметру і довжині гільз, яким ви віддаєте перевагу. В іншому випадку складно буде отримувати якісні цигарки. Якщо ви любите різноманітність і курите сигарети різних форматів, при покупці потрібно віддати перевагу універсальним моделям.

Правила експлуатації електричних машинок для цигаркових гільз

Ваш девайс максимально довго прослужить, якщо у поводженні з ним не допускати помилок. Електрична машинка для набивання цигаркових гільз вимоглива до сировини, з якою має працювати. Для отримання сигарети необхідно зробити такі дії:

  1. Купити якісний тютюн. У разі перезволоження необхідно його підсушити. Якщо він нарізаний не дрібно, а девайс не відповідає подібній фракції, подрібніть його.
  2. Відібрати необхідну кількість сировини.
  3. Розпушити тютюн і завантажити в контейнер.
  4. Акуратно надягти гільзу на кінчик верстата, що виступає.
  5. Запустити машину натисканням кнопки «Старт».

У процесі набивання гільза висувається вперед. Триває це лічені секунди. Готову цигарку знімаєте з наконечника. Якщо необхідно, постукайте по будь-якій поверхні, ущільніть її. Після цього необхідно встановити нову заготівлю. Щоб прискорити процес, заздалегідь підготуйте гільзи у потрібній кількості.

Як придбати електричну машинку для набивання в інтернет-магазині Eskobar Tobacco

У нашій компанії є професійний підхід до асортименту. Пропонуємо електричні машинки для цигаркових гільз від відомих виробників, таких як Gerui чи Happy. Ви можете їх купити для власного використання або в подарунок людині, яка курить. Намагаємося врахувати всі запити споживача. Наприклад, для тих, хто віддає перевагу тонким сигаретам, у нас є машинки для гільз Slim.
Гарантуємо якість продукції. Ви завжди можете розраховувати на наші консультації.

Вгору