Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Нд: 9:00–18:00

0
Мій кошик

Тютюн для гільз

Тютюн для сигаретних гільз: застосування, покупка

Захопленим курцям, які бажають отримувати задоволення від процесу, доступні не лише звичайні цигарки. Фабричні вироби містять надто багато хімічних добавок, тому не розкривають смаку та аромату так, як потрібно.Тютюн для гільз дозволить зробити сигарету самому, своїми руками чи за допомогою машинки.

Це суміш, призначена для набивання у спеціальний виріб, який виглядає як скручений шматок паперу. Гільза – альтернативний варіант самокрутки, з тією різницею, що її не потрібно згортати самостійно. Тим, хто не готовий витрачати багато часу на виготовлення цигарок, підійде саме такий варіант. Найзручніше придбати відразу більшу пачку на кілька сеансів.

Що являє собою гільзовий тютюн

Це натуральний продукт, отриманий шляхом вирощування, сушіння, ферментації та подрібнення рослини. Тютюн для цигаркових гільз не містить сторонніх інгредієнтів, у його складі немає жодних хімікатів, здатних вплинути на смак та аромат. Тому в процесі куріння він повністю розкриває себе і демонструє широку палітру — від м'яких фруктових до різких кавових ноток з гіркуватістю.

Купити тютюн для набивки гільзи варто, щоб урізноманітнити свої смакові відчуття. Асортимент сумішей широкий, вони відрізняються за міцністю, насиченістю та іншими властивостями. Можна використовувати як моносорти, так і бленди, отримані шляхом поєднання кількох різновидів. Курець має повну свободу дій, адже мікси легко готувати як завгодно, регулюючи фортецю та інші показники.

Охочим купити тютюн для гільз пропонується ароматизований продукт. Так називається суміш, оброблена спеціальним складом для створення або посилення запаху.

Цікаво! Тут багато простору для експериментів – ароматизовані суміші можна поєднувати між собою, курити соло, додавати до міксів зі звичайними, щоб отримувати оригінальні варіанти.

Як вибрати відповідний тютюн для гільз

Єдиної думки щодо того, який продукт серед тих, хто існує краще, немає. У кожного курця свої переваги завдяки широкому асортименту можна покращувати або посилювати властивості будь-якої суміші. Тютюн для набивання сигаретних гільз відрізняється за такими характеристиками:

  • сорт. Найпопулярніші – «Вірджинія» та «Берлі». Перший вважається легшим, є варіанти середньої фортеці. Його використовують найчастіше завдяки м'якому, приємному смаку з фруктовими нотками. «Берлі» міцніший і містить більше нікотину, у ньому присутні нотки гіркого шоколаду, горіха та карамелі;
  • аромат. Суміші, що існують на ринку, поділяються на ароматизовані та неароматизовані. Насичені, ароматні склади сподобаються курцям, які бажають розслабитись під час процесу. Якщо більше подобається натуральний тютюн, краще віддати перевагу матеріалу без ароматизації;
  • міцність. Початківцям більше до вподоби м'які та легкі, їх також вибирають, коли хочеться розслабитися. Міцні здатні забезпечити потужний нікотиновий удар, тому підходять досвідченим і тим, хто переходить на саморобні сигарети зі звичайних.

Крім «Вірджинії» та «Берлі», існує багато інших сортів, які найчастіше використовують не як моно, а в міксах. Наприклад, «Кентуккі» – міцний, із вираженими димними нотками. Через високу концентрацію нікотину його не вживають у чистому вигляді, а додають, наприклад, до «Вірджинії» для різкішого запаху та посилення міцності.

Охочим купити тютюн для набивання сигаретних гільз в інтернет-магазині Eskobar Tobacco пропонується також міцний  «Міленіум» з делікатними, трохи пікантними нотками віскі. «Гавана» сподобається шанувальникам кубинських сигар, адже дарує приблизно ті самі відчуття та забезпечує насичений натуральний смак. Будь-які з цих сортів можна поєднувати.

Чому зручно використовувати тютюн на вагу

Не просто так багато затятих курців переходять на саморобні сигарети. Це економічно вигідно, адже навіть у невеликому фасуванні (200 грамів) суміші вистачає надовго. Не доводиться витрачатися на фабричні сигарети в пачках, до того ж з кожним роком вони коштують дедалі дорожче. Купити тютюн для набивання гільз в Україні – отже, не відмовлятися від звички повністю і добре заощадити на ній.

В інтернет-магазині Eskobar Tobacco можна придбати інші аксесуари для курців. У нас продаються гільзи для цигарок, портсигари, машинки для набивання, якими зручно користуватися щодня. Переваги саморобного продукту проти фабричних очевидні:

  • можливість вибрати потрібну крупність суміші. Тютюн продається нарізаним локшиною — довгими смугами (пластівцями). При необхідності його можна додатково подрібнити ножем або використовувати як є, кожен вирішує, як зручніше;
  • простотазберігвння. Купити тютюн під гільзи пропонується в різному фасуванні та пакуванні, яка дозволяє зберегти натуральний аромат. Він не зникає навіть за час, всі характеристики повністю зберігаються;
  • особлива атмосфера. Зробити цигарку своїми руками не просто приємно, для захопленого курця це творчий процес. Фабричні, навпаки, рідко викликають приємні асоціації, їх купують лише задоволення нікотинового голоду.

Купити сигаретний тютюн для гільз варто і для того, щоб зменшити шкоду куріння. Саморобні сигарети не можна назвати повністю нешкідливими, але натуральні суміші, що використовуються в їхньому складі, не містять сторонніх добавок. У процесі ферментації кількість смол та нікотину зменшується, тому шкода для організму виходить меншою. Крім того, можна вибрати суміш невеликої міцності.

Замовити тютюн, гільзи та інші аксесуари для куріння у нашому інтернет-магазині. Тут можна вибрати різне фасування – 200 чи 500 грамів, 1 кілограм. Кожен продукт доступний з доставкою до відділень «Нової Пошти» або «Укрпошти» в будь-якому місті України. Якщо виникають питання щодо товарів, консультанти завжди дадуть відповідь на них.

Немає товарів

Вгору