Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 9:00–19:00

Нд: 9:00–18:00

0
Мій кошик

Сигаретні машинки

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Як робити сигарети вдома: головний інструмент

У відповідь на подорожчання сигарет у торгових мережах багато людей, що палять, перейшли або планують перейти на їх домашнє виготовлення. До того ж в Україні продаються дуже якісні сорти тютюну, які задовольнять запити найпретензійніших цінителів. Для реалізації такого задуму потрібна машинка для набивання сигарет. Коштує вона дешево, не займе багато місця.

Маючи її, ви можете швидко зробити ту кількість сигарет, яка потрібна вам. Крім машини, в такому виробництві потрібен ще один важливий компонент. Це гільзи для цигарок, одного пакування яких вам може вистачити кілька місяців. Внаслідок невеликих розмірів приладу, здійснювати набивання можна як удома, так і поза ним (наприклад, в автомобілі чи робочому кабінеті).

Що таке машинка для набивання сигаретних гільз

Виготовлення самокруток може виявитися захопливим заняттям. Воно розмірене, знімає стрес не гірше самого куріння. Але цей процес має істотний недолік: забирає багато часу. В такому випадку машинка для набивання гільз має свої переваги.

Наприклад, маючи електричну модель, ви протягом кількох хвилин виготовите 20 і більше цигарок залежно від ваших потреб. При цьому гільзи для тютюну мають настільки продуманий дизайн, що готові вироби не відрізняються від тих, що продаються у магазині. Помістіть їх у вишуканий портсигар і готово!

Як вибрати машинку для набивання цигарок: класифікація пристроїв

Машинка для скручування сигарет характеризується простою конструкцією. Водночас є кілька її різновидів. В тому числі:

 1. Базова (або класична) машинка для самокруток. Найпростіша модель з погляду інженерії. Включає в конструкцію два валики. Кожен із них покритий обшивкою зі спеціального матеріалу. Такі вироби дозволяють отримати сигарети однакових розмірів із рівномірною щільністю тютюну.
 2. Механічні машинки для виготовлення цигарок. Вважається, що дані пристрої призначені для тих, хто палить мало. За допомогою такої машинки ви можете по ходу процесу регулювати щільність набивання.
 3. Автоматичні машинки для цигаркових гільз. Головні переваги пристроїв – висока продуктивність та мінімальна участь користувачів.

Безумовно, кожна машинка для забивання цигарок має свої нюанси роботи. Про них розповімо далі.

Як використовувати машинку для сигаретних гільз

Зверніть увагу! Не бійтеся, якщо після покупки пристрою та першого використання у вас відразу не вдасться зробити гарну цигарку. Будь-яка справа вимагає вправності, і домашнє виробництво цигарок не є винятком.

Невипадково є думка, що класична машинка для самокруток призначена для перших практик їх виготовлення. Суть роботи пристосування проста: між двома валиками розташовується папір (він може мати клейний шар, так і бути без нього). Сформовані фабричні гільзи для цигарок при цьому не використовують.

На папір розміщується необхідна кількість тютюну. Щоб вийшла самокрутка, достатньо прокрутити верхній валик великим пальцем. Однак недолік таких цигарок у тому, що на додаток до паперу потрібно або окремо купувати фільтри, або обходитися без них.

У першому випадку доведеться вчиняти додаткові дії, у другому порушиться комфорт від куріння. Водночас для досвідчених курців, які віддають перевагу сигаретам без фільтра, пристосування для самокруток – відмінний варіант.

Механічна машинка для цигарок, як і в попередньому прикладі, передбачає ручне управління набиванням сигаретних гільз. Тютюн кладеться у спеціальну місткість. Його кількість розрахована на одну цигарку. Кількох маніпуляцій руки достатньо, щоб тютюн попрямував до гільзи. При цьому її паперова оболонка залишиться цілою. Використовуючи цю машинку, ви регулюєте щільність набивання гільзи тютюном. Рекомендується сировина дрібної чи середньої нарізки.

Електричні машинки для набивання сигаретних гільз працюють за принципом попереднього прикладу, але процес відбувається набагато швидше. Вам залишається лише підставляти гільзи, тютюн із місткості надходитиме без вашої участі. Якщо хочете збільшити продуктивність, можете купити електромашину, розраховану на набивання двох цигарок одночасно.

При виборі аксесуарів звертайте увагу на його технічні характеристики. Зокрема, пристрої можуть бути розраховані на певний тип нарізки тютюну та діаметр цигарки. Наприклад, машинки для гільз Slim розраховані на тих, хто віддає перевагу тонкому формату.

Важливо! У продажу буває універсальна машинка, яку можна налаштовувати під потрібний діаметр гільз. Це відмінний варіант для тих, хто любить різноманітність форматів.

Як придбати машинку для гільз в інтернет-магазині Eskobar Tobacco

Наша компанія пропонує широкий асортимент товарів для чоловіків. До них належать:

 • тютюн високої якості;
 • гільзи та сигаретний папір;
 • грейдери;
 • портсигари та інші аксесуари.

У нас також можна купити машинку для набивання тютюнових гільз від таких виробників, як:

 • Dedo;
 • Korona;
 • Happy;
 • Firebox. 

Асортимент каталогу завжди поповнюється. У нас є всі типи машинок для виготовлення сигарет у домашніх умовах: ручні, електричні, для формату Slim та самокруток без фільтра. Якщо необхідно, наші фахівці нададуть консультації та допоможуть зробити вибір. Замовити пристрій такої конфігурації, яка вас цікавить, можете безпосередньо на сайті або зателефонувавши нам. Доставка здійснюється по всій Україні, умови уточнюйте у менеджера.

Вгору